Pozasądowe rozstrzyganie sporów

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że w dniu 10 stycznia 2017 r. wchodzą w życie przepisy o pozasądowym rozwiązywaniu sporów, które zmienią również przepisy ustawy Prawo telekomunikacyjne.

Prezes UKE pomoże Państwu rozwiązać konflikt łatwiej i szybciej niż na drodze postępowania sądowego. Sprawa zostanie rozwiązana w ciągu 90 dni.

Prezes UKE przedstawi Państwa racje i argumenty przedsiębiorcy telekomunikacyjnemu i pomoże w zawarciu ugody.

Postępowanie jest dobrowolne. Stawiamy na rozwiązania polubowne!

Wniosek o interwencję Prezesa UKE oraz wniosek o pozasądowe rozwiązanie sporu konsumenckiego składamy po wyczerpaniu drogi postępowania reklamacyjnego.

Więcej informacji na stronie UKE

Szanowni Państwo Biuro Obsługi Klientów nieczynne od 16 marca do odwołania.

W związku z ogłoszoną pandemią dla dobra Klientów oraz Pracowników podjęliśmy decyzję o zamknięciu Biura Obsługi Klientów przy ul. Lotników 6.

Przez cały czas będziemy dla Państwa dostępni za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

W trosce o bezpieczeństwo Klientów i Pracowników podjęliśmy również decyzję o ograniczeniu w miarę możliwości wizyt techników u Państwa. Będziemy realizowali tylko prace niezbędne dla utrzymania ciągłości usług. W przypadku problemów po Państwa stronie pomoc ograniczymy do kontaktu telefonicznego. Prosimy o wyrozumiałość w tym względzie. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy zdrowia wszystkim naszym Klientom.


20+

Lat na rynku

313

Kanałów w ofercie TV

300+

Podłączonych bloków

500 Mb/s

Prędkość wysyłania

17s

Czas na wysłanie 1GB danych