Zdalna pomoc

Za pomocą programu TeamViewer QuickSupport możemy w przeciągu kilku sekund nawiązać połączenie z dowolnym komputerem i zdalnie wykonać czynności serwisowe.

Udostępnienie pulpitu wiąże się z jednorazowym przekazaniem kontroli nad komputerem technikowi wyłącznie na czas trwania usługi serwisowej. Nie ma możliwości ponownego łączenia się z komputerem bez podania nowych danych do logowania tj. ID i PIN.
Usługa jest bezpłatna dla abonentów Alfa-System.

Procedura udostępnienia pulpitu celem wykonania usługi serwisowej przez pracownika Alfa-System:

  1. Pobierz program do zdalnej pomocy:
    Zdalna pomoc
  2. Uruchom pobrany program.
  3. Zadzwoń pod nr 32 428 33 33 wew. 2
  4. Podaj technikowi ID i PIN.
  5. Technik zaloguje się na zdalny pulpit, aby przystapić do pracy nad otrzymanym zgłoszeniem.

Szanowni Państwo Biuro Obsługi Klientów nieczynne od 16 marca do odwołania.

W związku z ogłoszoną pandemią dla dobra Klientów oraz Pracowników podjęliśmy decyzję o zamknięciu Biura Obsługi Klientów przy ul. Lotników 6.

Przez cały czas będziemy dla Państwa dostępni za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, które wyszczególnione są na stronie: https://alfa-system.pl/dane-teleadresowe

W trosce o bezpieczeństwo Klientów i Pracowników podjęliśmy również decyzję o ograniczeniu w miarę możliwości wizyt techników u Państwa. Będziemy realizowali tylko prace niezbędne dla utrzymania ciągłości usług. W przypadku problemów po Państwa stronie pomoc ograniczymy do kontaktu telefonicznego. Prosimy o wyrozumiałość w tym względzie. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy zdrowia wszystkim naszym Klientom.


20+

Lat na rynku

313

Kanałów w ofercie TV

300+

Podłączonych bloków

500 Mb/s

Prędkość wysyłania

17s

Czas na wysłanie 1GB danych