Aktualne oferty pracy

SERWISANT / INSTALATOR SIECI

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko technika - instalatora sieci. Poszukujemy osób z doświadczeniem w branży jak i rozpoczynających karierę instalatora. Jeśli nie posiadasz doświadczenia, a chciałbyś je zdobyć to pomożemy Tobie je uzyskać.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie instalacji teletechnicznych, LAN, CCTV, alarmowych
  • konserwacja, modernizacja/serwis istniejącej infrastruktury teletechnicznej
  • budowa sieci światłowodowych, wykonywanie pomiarów odbiorczych, kontrolnych
  • instalacja i konfiguracja urządzeń aktywnych sieci oraz urządzeń peryferyjnych
  • uruchamianie usług dla klientów zgodnie z wytycznymi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • możliwość szkoleń i rozwoju
  • praca na pełny etat, umowa o pracę
  • pracę na miejscu bez delegacji
  • niezbędne narzędzia do świadczenia pracy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w instalowaniu i konserwacji: sieci, urządzeń aktywnych (switch, router)
  • podstawowa wiedza z zakresu informatyki oraz branży IT (zagadnień współpracy urządzeń w systemach LAN)
  • sprawność manualna (praca z elektronarzędziami)
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3 m)
  • prawo jazdy kat B
  • umiejętność pracy w zespole